02 listopada 2011

Dyżury

Uwaga!

Poniżej podane są stałe godziny dyżurowania pracowników Katedry. Informacje dotyczące np. odwołania konkretnego dyżuru znajdują na tablicy ogłoszeń przed pokojem 101 (Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90) oraz na stronie głównej Katedry - w bieżących wpisach.


Prof. zw. dr hab. Wojciech Dajczak
tel.: (061) 829-42-73
mail: dajczak@amu.edu.pl
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
wtorek, godz. 12.30-14.00
czwartek, godz. 11.30-12.30


Prof. UAM dr hab. Ewa Borkowska-Bagieńska
Dyżur (pok. 104 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):

Emerytowany prof. zw. dr hab. Władysław Rozwadowski
tel.: (061) 829-42-23
Konsultacje po uprzednim uzgodnieniu terminu


Prof. UAM dr hab. Andrzej Gulczyński
tel.: (061) 829-42-23
e-mail: guland@amu.edu.pl
Dyżur:
wtorek 9.30-10.30 (pok. 14, budynek Dziekanatu przy CIN Al. Niepodległości 53)
piątek 11:00-12:00 (pok. 14 w budynku Dziekanatu przy CIN Al. Niepodległości 53)
 



dr Anna Plisecka
tel.: (061) 829-43-58
mail: aplisecka@amu.edu.pl


dr Wojciech Szafrański
tel.: (061) 829-43-58
mail: w.szafr@amu.edu.pl
Dyżur:
poniedziałek 14.00-15.00  CIN  W1
wtorek 12.00-13.00  CI  p. 104




dr hab. Jacek Wiewiorowski
tel.: (061) 829-43-58
mail: wiew@amu.edu.pl
Dyżur :
wtorek, godz. 12.00-14.00 (pok. 101 Collegium Iuridicum, ul. Św. Marcin 90)
czwartek, godz. 16.30-17.30 (pok. 1.2 Collegium Iuridicum Novum, Al. Niepodlogłości 53)




Doktoranci 

Jan Andrzejewski
mail: j.and@amu.edu.pl
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
wtorek, godz. 12:30-13:30


Aleksandra Guminiak  
mail: aleksandra.guminiak@amu.edu.pl
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90): 
wtorek, godz. 13:00-14:00

Adam Kozak
mail: amkozak@amu.edu.pl 
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
czwartek, godz. 8:15-9:15


Jakub Kruczek
mail: kruczek.poznan@gmail.com
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90): 
wtorek, godz. 13:00-14:00

Joanna Kruszyńska
mail: joanna.kruszynska@amu.edu.pl
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
czwartek, godz. 11:15-12:15


Marcin Lis 
mail: pocztamarcinalisa@gmail.com

Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
piątek, godz. 10.00 - 11.00.


Tymoteusz Mikołajczak
mail: tymoteusz.mikolajczak@gmail.com

Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
wtorek, godz. 13.00 - 14.00.

 

Szymon Paciorkowski
mail: szymon.paciorkowski@gmail.com
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
wtorek, godz. 12.30-13.30


Jakub Stolarek
mail: stolarek@amu.edu.pl

wtorek, godz. 12.30-13.30

Aleksandra Wojciechowska 
mail: aleksandra.wojciechowska@amu.edu.pl
Dyżur (pok. 101 Coll. Iuridicum, ul. Św. Marcin 90):
czwartek, godz. 11:30-12:30

Etykiety: